Martinská 2, 306 32 Plzeň
Telefon: +420 378 033 351
Email: socialnisluzby@plzen.eu

Dům digitálních dovedností

Dům digitálních dovedností poskytuje vzdělávání všem věkovým kategoriím (děti, dospělí a senioři) a je zaměřený na vzdělávací aktivity s nejnovější a nejmodernější IT technologií. Speciální výukový program nabízí také pedagogům MŠ, ZŠ a rodičům.

Pomáháme seniorům se stát sebevědomou, respektovanou součástí naší společnosti, která chce aktivně žít v pokročilém věku.

V naší nabídce naleznete kurzy zaměřené na základy práce s počítačem, kde se účastníci za doprovodu trpělivého lektora krok za krokem seznámí s jeho fungováním a možnosti využití v prostředí, kde se nemusí bát na cokoliv zeptat. Dalším oblíbeným zaměřením je práce s fotoaparátem, neboť stále přibývá těch, kteří objevili kouzlo digitální fotografie.

Od září 2014 jsme přichystali další téma dnešní doby , a tím jsou tablety. I zde účastníkům ukážeme, že využívat tablet nemusí být „hotová věda“ a pomůžeme jim postupně porozumět jeho fungování.
Neodmyslitelnou součástí nabídky je i možnost studia na Virtuální univerzitě třetího věku (VU3V), jejíž výuka je založena na využití nových komunikačních technologií a internetu. Garantem VU3V je Česká zemědělská univerzita v Praze.

Bližší informace o kurzech vám poskytne Bc. Ivona Krausová tel.: 378 035 532, mobil: 607 007 392, e-mail: krausovai@plzen.eu

Nebo navštivte naše webové stránky ddd.plzen.eu.