Martinská 2, 301 00 Plzeň
Telefon: +420 378 033 351
Email: pomahajiciplzen@plzen.eu

Senior residence Terasy - Domov pro seniory

Název poskytovatele: Senior residence Terasy, z.ú.
Adresa:Sokolovská 1099/80, 323 00 Plzeň
Kontaktní telefon: 373 302 300
E-mail:

socialni@residenceterasy.cz

Webové stránky:

www.residenceterasy.cz

Forma poskytování: pobytová,
Druh služby:domovy pro seniory
Finanční náročnost:Uživatel služby platí za ubytování a stravu. Aktuální informace jsou uvedeny na webové stránce https://www.residenceterasy.cz/pro-zajemce. Péče je hrazena z příspěvku na péči v přiznané výši.
Právní subjektivita:zapsaný ústav
IČ:26517621


Komu je služba určena:
Mobilním a imobilním seniorům od 65 let věku, kteří jsou závislí na pomoci jiné fyzické osoby v takové míře, kterou není možné zabezpečit v jejich přirozeném prostředí s pomocí rodiny nebo terénních služeb.

Stručná charakteristika služby:
Kvalifikovaný tým pracovníků zajišťuje péči domova pro seniory nepřetržitě 24 hodiny denně. Domov pořádá pro své obyvatele velké množství společenských a kulturních akcí, používá moderní koncepty péče a množství terapií. Ubytování pro 52 seniorů nabízí převážně ve velkých dvoulůžkových pokojích s předsíní a vlastním sociálním zařízením. Všechny pokoje jsou vybaveny nábytkem nadstandardními polohovacími lůžky, která jsou vhodná pro dlouhodobý pobyt klientů na lůžku. Domov vaří ve vlastní kuchyni, nabízí nutričně bohatou a pestrou stravu. Od března 2017 je držitelem nejvyššího ocenění v systému hodnocení Značka kvality v sociálních službách.

Praktické informace:
Domov je umístěn v klidné plzeňské části Bolevec, má vlastní parkoviště, je dobře dostupný tramvají č. 4 a autobusy č. 33 a 40. Celý areál je bezbariérový, včetně přístupu na terasy a do zahrady parkového typu. Velké společenské prostory i útulná zákoutí nabízí široké spektrum využití pro seniory i jejich rodiny.