Martinská 2, 306 32 Plzeň
Telefon: +420 378 033 351
Email: pomahajiciplzen@plzen.eu

Benefiční výstava

Představujeme vám dvě prodejní výstavy, jejichž výtěžek bude zčásti věnován na provoz Tiché kavárny a Online tlumočnické služby pro neslyšící. Pokud se rozhodnete pro zakoupení některého z obrazů, budeme velmi rádi.

První expozicí je benefiční výstava obrazů neslyšící malířky Galiny Ingulové. Část výtěžku z prodeje bude použita na provoz Online tlumočnické služby nonstop, díky které mohou neslyšící telefonovat a komunikovat bez bariér. Více o službě naleznete na http://www.appn.cz/tlumocnicka-sluzba-online.
Druhou část financí využije malířka při tvorbě nových obrazů. Prohlédnout si je můžete po dobu trvání výstavy,tedy až do 14. prosince 2012, v prostorách Úřadu Městské části Prahy 8 v ulici U Meteoru 6 v úředních hodinách (v pondělí a středu od 8 do 18 hodin, v úterý a čtvrtek od 8 do 16 hodin, v pátek od 8 do 12 hodin, polední přestávka je od 12 do 13 hodin). Vstup je zdarma.
Informace o obrazech najdete také na e-shopu organizace APPN: http://eshop.appn.cz/22-galina-ingulova.

Druhou vystavující výtvarnicí je paní Emma Srncová. Výstava byla zahájena během oslavy jednoletého výročí existence Tiché kavárny. Část peněz z prodeje bude využita na její provoz. Obrazy lze zakoupit přímo v Tiché kavárně, na e-shopu občanského sdružení APPN: http://eshop.appn.cz, nebo na e-mailu info@tichakavarna.cz.
Malířka Emma Srncová se narodila 22. 8. 1942 v Praze. Po studiích na gymnáziu se věnovala modelingu, poté plynule přešla k herectví v Černém divadle Jiřího Srnce. Tam také potkala několik výtvarníků, kteří ji inspirovali k samostatné tvorbě.

Více informací najdete v příloze.

S přáním krásného prožití adventu

Mgr. Marie Horáková
APPN, o. s. (Agentura pro neslyšící), www.appn.cz
Světova 1051/15, 180 00, Praha 8
tel.: 605 253 123

Tlumočnická služba online - NONSTOP
Profesní poradenství,
podporované zaměstnávání
Tranzitní program pro žáky a absolventy
Právní poradna pro neslyšící
Tichá kavárna