Martinská 2, 306 32 Plzeň
Telefon: +420 378 033 351
Email: socialnisluzby@plzen.eu

Internet mi usnadňuje život, aneb pomáháme znevýhodněným

"Při příležitosti spuštění sítě nové generace v Plzni, jsme společně se Statutárním městem Plzeň – pod záštitou 1. rezortní náměstkyně pro oblast sociálních služeb JUDr. Marcely Krejsové, vyhlásili soutěž pod názvem Internet mi usnadňuje život. Ta odstartuje 1. dubna 2009 a je určena zdravotně postiženým, kterým se tímto snažíme usnadnit každodenní komunikaci. Naše společnost se dlouhodobě soustřeďuje na pomoc lidem se specifickými potřebami a tyto aktivity se zcela shodují s naší firemní filosofií. Z tohoto důvodu jsme účast města a záštitu první náměstkyně primátora města Plzně v tomto projektu uvítali," říká Jan Karas, ředitel marketingu pro residentní segment společnosti Telefónica O2.

Do soutěže „Internet mi usnadňuje život“ se mohou přihlásit jak jednotlivci, tak i organizace pracující se zdravotně handicapovanými na území Plzně. Pro jednotlivce je jedinou podmínkou pro zařazení do této soutěže zaslání příběhu na téma „Jak mi mobilní internet usnadní život“.  Organizace pak mohou přihlásit konkrétní projekt, který je v současné době realizován a kde hlavní roli hraje mobilní internet a jeho přínos pro klienty.

Jednotlivé soutěžní příspěvky bude posuzovat nezávislá komise složena s odborníků na problematiku zdravotně postižených. Detailní podmínky soutěže budou k dispozici od 1.dubna 2009 na stránkách www.plzen.eu/socialnisluzby.

 

Přílohy:

Propozice soutěže (DOC, 34 kB)