Martinská 2, 306 32 Plzeň
Telefon: +420 378 033 351
Email: socialnisluzby@plzen.eu

Novodobá sanitka

 

Novodobá sanitka je asistovaná individuální přeprava osob, provozovaná osobními vozy. Je určena zejména pro klienty, kterým nevyhovuje hromadná přeprava ani taxislužba, oproti které jsou naše ceny zhruba poloviční. Jedná se zejména o nemocné, seniory, matky s dětmi a handicapované. Klient platí pouze samotnou přepravu. Ostatní služby jako je doprovod, vyzvednutí v bytě, pomoc s vyřizováním formalit, odnos zavazadel, vyzvednutí léků a mnoho dalších jsou zdarma. Naším hlavním cílem je zabezpečení maximálního pohodlí přepravovaných, takže s sebou standardně vozíme např. deštník, noviny a časopisy, deku apod.

Objednání přepravy se provádí telefonicky na čísle 605 952 551 (p. Žofaj), provoz pondělí až pátek od 6 – 16 hod. (po dohodě kdykoliv).

Více informací na www.novodobasanitka.cz nebo na výše uvedeném tel. čísle.

Důležité: Doprava se nevztahuje na osoby, kterým jsou poskytovány zdravotní služby podle zákona č. 372/2011 při přepravě mezi poskytovateli zdravotní péče nebo k poskytovateli zdravotní péče a zpět, je-li to nezbytné k zajištění poskytnutí zdravotních služeb. V takovém případě volejte standardní sanitku. V žádném případě nenahrazujeme sanitní vozy. Veškeré naše služby jsou poskytovány v režimu Živnostenského zákona. 

Chcete pravidelně dostávat aktuality na Váš e-mail?

7192