Martinská 2, 306 32 Plzeň
Telefon: +420 378 033 351
Email: socialnisluzby@plzen.eu

Pozvánka - Spolek neslyšících Plzeň

Kurzy Znakového jazyka
Spolek neslyšících Plzeň, p.s. zve všechny zájemce o kurz znakového jazyka na ukázkovou hodinu zdarma a to v rámci Týdne komunikace osob se sluchovým postižením 22. 9. od 9,30 a 15,00 hodin v prostorách organizace Tylova 14, Plzeň.
Na všechny zájemce z řad veřejnost, popř. firem či institucí se těšíme a pro sociální pracovníky a pracovníky v sociálních službách jsme navíc připravili akreditovaný kurz. Více informací o kurzech na webu www.snplzen.cz/kurzy

Slyšíme se na ranči?
26. 8. od 14 hodin se na ranči Šídlovák uskuteční již pravidelná akce od Spolku neslyšících Plzeň, p.s. pod názvem Slyšíme se na ranči? Děti i dospělí si užijí bohatý program, který bude celý tlumočený do znakového jazyka. Těšit se tak můžete na divadelní vystoupení dětí ze ZŠ Martina Luthera v Plzni s pohádkou Boudo, boudičko z projektu Znakovka do škol, či na show Tekutý dusík od Techmania, nebo na šermířské vystoupení, pěnovou show či na hudební bonus od kapely Hudební laboratoř. Odpolednem Vás slovně provede Alena Kozáková a do znakového jazyka budou tlumočit Mgr. M. Hanzlíček a Mgr. K. Voříšková. Proto neváhejte, vezměte děti a doražte na ranč :)

 

Chcete pravidelně dostávat aktuality na Váš e-mail?

4191