Martinská 2, 306 32 Plzeň
Telefon: +420 378 033 351
Email: socialnisluzby@plzen.eu

Workshopy v MOTÝL o.s.

MOTÝL o.s. se tentokrát s nabídkou workshopů zaměřil na skupinu mateřských, rodičovských, rodinných a podobných center a na skupinu tátů. Ve spolupráci s Ligou otevřených mužů jsme připravili seminář Táta v centru a Táta na roztrhání. Oba semináře proběhnou 12. 3. 2014 pod vedením psychologa a ředitele Ligy otevřených mužů PhDr. Martina Járy. Semináře jsou bezplatné.
Táta v centru je určen personálu center, kde chtějí do své činnosti více zapojit i táty. Na programu semináře bude např. aktivní otcovství z pohledu psychologie a sociologie, tipy na motivaci mužů, příklady dobré praxe a další. „Táta v centru“ proběhne 12. 3. v době od 13:30 do 16:00.
Druhy workshop „Táta na roztrhání“ je zaměřen přímo na táty. Probíranými tématy bude např. time-managemten, work-life balance, sladění rodinného, pracovního života i svého volného času a další.  Tento seminář se bude konat v době od 16:00 do 18:30.
Na semináře se můžete přihlašovat online na webuwww.rcvlnka-plzen.cz v sekci pro rodiče, nebo v kanceláři Rodičovského centra Vlnka. Oba semináře proběhnou v MOTÝL o.s., Žlutická 2, Plzeň.